baner siódemka
baner siódemka

11-700 Mrągowo, ul. Leśna Droga 10A, woj. warmińsko-mazurskieadams@adams.com.pl+48 89 741 32 48

Wybierz język:

W dniach 7-10 lutego 2017 r. Firma AdamS miała możliwość zaprezentowania swoich najnowszych wyrobów na swojej 65 metrowej ekspozycji.

Pokazaliśmy m.in. nasze nowe drzwi unoszono-przesuwne HST PASSIV CORNER VIEW o wymiarach 4000mm x 2400mm / 1500mm x 2400mm i Uw=0,68 W/m2K za które Firma otrzymała Złoty Medal 2017. Mają one funkcję standardowych drzwi unoszono-przesuwnych, wykonane są w połączeniu narożnym typu STEP, które pozwala nam odkryć więcej przestrzeni, poczuć się bardziej zintegrowanym z otaczającą nas naturą i otoczeniem zewnętrznym. Drzwi wyposażone były w okucie Siegenia HS Portal oraz automatyczny napęd MHS 400, dzięki któremu mogliśmy otwierać drzwi za pomocą pilota bądź telefonu komórkowego dzięki skojarzeniu go z instalacja „inteligentnego domu”. Zamykanie drzwi HST PASSIV CORNER VIEW mimo swoich ogromnych gabarytów są bezpieczne dla dzieci, ponieważ napęd wyposażony jest w czujnik ruchu, który zatrzymuje drzwi, gdy tylko ktoś pojawi się w linii zamknięcia.

Mogliśmy jeszcze zobaczyć DRZWI AS PLUS z panelem dwustronnie nakładkowym i renowacyjnym progiem Alumaster o bardzo dobrym współczynniku przenikania ciepła. Drzwi były wyposażone w zasuwnice GU Secury Automatic z silnikiem ze wspomaganiem oraz wyposażony w elementy współpracujące z systemem inteligentnego domu, czyli możliwość sterowania przez bluetooth oraz możliwość otwierania za pomocą czytnika linii papilarnych.

Ponadto pokazaliśmy również okno ARTLINE, które swoim wyglądem ma stanowić o nowoczesności budynku. Jego wyjątkowość polega na optycznym ukryciu ramy skrzydła za ramą ościeżnicy, a następnie możliwości niemal całkowitego ukrycia ramy ościeżnicy za ociepleniem budynku (wykonanym np. ze styropianiu). W efekcie uzyskuje się okna o niemal niewidocznych od zewnątrz ramach i olbrzymich w stosunku do tradycyjnych systemów okiennych powierzchniach przeszklenia.

Dużym zainteresowaniem podczas tegorocznych targów robiło okno z linii PASSIV-LINE o nazwie PASSIV-LINE S jak Silence. Okno o podwyższonych właściwościach izolacyjności akustycznej dedykowane dla osób ceniących sobie ciszę, ale też dla osób które mieszkają przy dużym natężeniu ruchu. Dzięki zastosowaniu specjalnego pakietu szybowego z ciepłą ramką o podwyższonych właściwościach izolacyjności akustycznej i Ug= 0,6 W/m2K oraz profila z trzema uszczelkami uzyskaliśmy współczynnik izolacyjności akustycznej na poziomie Rw = 37 db (-1,-4).

Przekonaj się jak działa i obejrzyj filmik.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z targów:

Zapraszamy do głosowania na HST PASSIV CORNER VIEW http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/213/#answer_1491

Nasza oferta

Firma AdamS specjalizuje się w produkcji stolarki budowlanej z PCV, tworząc doskonałej jakości produkty – okna, drzwi i stolarkę aluminium. Nasze wyroby cieszą się doskonałą opinią, na którą składają się oszczędność, bezpieczeństwo, jakość, odporność i uniwersalność zastosowań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów!

Witamy na naszej stronie !

Firma "AdamS" H. Pędzich z siedzibą w Mrągowie powstała 21 października 1992 roku, natomiast produkcję stolarki budowlanej z PCV rozpoczęła w 1993 roku. Początkowo firma zatrudniała 7 osób, produkując okna w systemie "Panorama" na ul. Mazurskiej 20 (tam teraz znajduje się biuro handlowe Firmy AdamS). W kolejnym roku sprzedaż wzrosła, a zatrudnienie zwiększyło się do 11 osób.

 

zobacz więcej...
Witamy na naszej stronie - wstep

Polecane produkty

W naszej ofercie znajdują się produkty od lat doceniane na polskim i europejskim rynku. Z pewnością należą do nich wyroby z serii Passiv-Line, które zdobywały nagrody na targach i w wielu konkursach branżowych. Produkujemy okna, drzwi i stolarkę aluminium z najwyższą starannością, czego dowodem jest zaufanie naszych klientów.

Zostań dystrybutorem

Rozbudowujemy ogólnopolską sieć salonów sprzedaży z poważnymi partnerami, na korzystnych dla obu stron warunkach. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy, spójną politykę cenową, szkolenia i konferencje dla naszych partnerów. Chcesz rozpocząć współpracę z firmą AdamS? Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Jak zostać dystrybutorem ?

Salony sprzedaży

Posiadamy kilkadziesiąt salonów sprzedaży w każdym regionie Polski. W naszych punktach spotkają Państwo doskonałych doradców, którzy w profesjonalny sposób zaprezentują walory produkowanych przez naszą firmę wyrobów, doradzą odpowiednie rozwiązania pod kątem Państwa domów, mieszkań i firm.

Znajdź salon sprzedaży !

Masz pytania ?
Skontaktuj się z nami !
Pracujemy:
Od poniedziałku do piątku:
w godzinach 8:00 - 16:00
 

Śledź nas !

Profil fb Adams

Copyright © 1993 - 2017 AdamS Sp. z o.o. Sp.k

Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Korzystając ze strony godzisz się na to.

Adres

AdamS Sp. z o.o. Sp.k.
Leśna Droga 10a, 11-700 Mrągowo
woj. warmińsko-mazurskie
NIP: 742 225 24 43

Firma AdamS H.Pędzich
Ul. Giżycka 5
11-700 Mrągowo
NIP: 742 000 31 44

tel. +48 89 741 32 48
fax. +48 89 741 32 47
e-mail: adams@adams.com.pl